ul. Pomorska 42a, 05-500 Piaseczno

Marcin Sobotka

Chirurg szczękowo-twarzowy, radiolog, diagnosta obrazowy

Marcin Sobotka- ukończył studia stomatologiczne w 2005 roku na wydziale Lekarsko-Dentystycznym i studia lekarskie na wydziale Wojskowo-Lekarskim. W Latach 2011-2016 odbywał specjalizację z chirurgii stomatologicznej. W 2016 roku rozpoczął specjalizację z zakresu radiologii i diagnostyki obrazowej w Wojskowym Instytucie  Medycyny Lotniczej w Warszawie, gdzie specjalizuje się  w tomografii CBCT i TK zatok obocznych nosa.

Jego specjalnością jest implantologia w której ma 10-letnie doświadczenie oraz chirurgia stomatologiczna. Przez cały okres swojej pracy uczestniczył w licznych kursach i za granicą.

Ukończył cykl szkoleń prof. Simunka z zakresu implantologii i chirurgii zatok szczękowych w Univerzita Karlova w Pradze a także uczestniczył w szkoleniach w klinice prof. Hurzelera w Monachium z zakresu implantologii i periodontologii.

Od wielu lat jest członkiem towarzystw implantologicznych i chirurgicznych w Polsce. Poza  chirurgią stomatologiczną i implantologią specjalizuje się w protetyce, stomatologii zachowawczej z endodoncją oraz mikrochirurgii periodontologicznej.

Podstawą jego pracy jest całościowe spojrzenie na problemy Pacjenta i ich prawidłowa ocena. Dużą uwagę przywiązuje do planowania zabiegów i leczenia w oparciu o nowoczesne techniki obrazowania. Hołduje opinii, że im mniejsza ingerencja lekarza i im mniej inwazyjne metody leczenia, tym lepsze efekty oraz większy komfort i bezpieczeństwo Pacjenta.

Naszą przyjemnością jest tworzyć zdrowy i piękny uśmiech naszych pacjentów

Top